Preskočiť na obsah

Izba číslo 4

4 lôžková izba na prízemí

Naozaj veľmi priestranná izba, ponúka taktiež výhľad na scenériu Tatier, je ideálna pre celé rodiny. Obsahuje malý „fajčiarsky“ balkón.

Rezervujte si Izbu č. 4

V kalendári nižšie zvoľte vami požadovaný termín. Vyplňte prosím údaje formulára. Po odoslaní formulára sa Vám zobrazí výzva na zaplatenie zálohy – štandardne 30%. Dostupné termíny sú aktuálne.

Načítavam kalendár...

.... (príchod po 14:00)

.... (odchod do 10:00)

Celková cena: 0,00 , Počet nocí: ...

0,00  
Informácie pre hostí

 

Aj v tejto izbe ponúkame:

 • Požičiavame elektrobicykel (e-bajk), elektrobicykle (e-bajky).

  Elektrobicykel patrí hádam všade kde sa vyskytujú kopce 🙂 a my vo Vrbove ich máme určite dosť. Nemáme ambíciu byť požičovňa. Ale naši hostia si odteraz môžu zapožičať naše krásne nové elektrobicykle. Sú značky Crussis. K dispozícii máme jeden pánsky e-bajk vo veľkosti L a jeden dámsky e-bajk vo veľkosti M. Taká typická zostava pre… Čítať viac »Požičiavame elektrobicykel (e-bajk), elektrobicykle (e-bajky).

  CRUSSIS e-Fionna 7.7-M - Rám 17"
 • Atrakcie pre deti

  Čo by to bolo za dovolenkové ubytovanie, ak by tam nesmeli deti? Určite sme mysleli aj na ne 🙂 Chceme, aby u nás mali dostatok možností na hranie. Preto máme plnú hrsť atrakcií pre deti. Už na záhrade detský domček. Výhoda je, že kým deti sa hrajú, vy si môžete vychutnať napríklad kávu. A len… Čítať viac »Atrakcie pre deti

 • Pingpongový stôl do exteriéru

  Občas ho vytiahneme, najmä ak sa na záhrade griluje, alebo sa zíde väčšie množstvo ľudí. Turnaj na záhrade medzi priateľmi je úplná paráda 😉