Preskočiť na obsah
Home » Ubytovanie

Ubytovanie

Ubytovanie Žltý dom Vrbov je samostatné ubytovanie pre hostí, na spoločnom pozemku s domácimi. V ponuke je 5 izieb, z ktorých každá je vybavená kúpeľňou s kompletným sociálnym zariadením (sprchovacím kútom, umývadlom, WC) a zároveň obsahuje aj jednoduchú kuchyňu vybavenú chladničkou, elektrickým sporákom, mikrovlnkou atď. Všetky izby na poschodí majú vlastné balkóny.

Izby

IZBA 1

3 – lôžková izba na prízemí

IZBA 2

2 – lôžková izba na prízemí

IZBA 3

3 – lôžková izba na poschodí

IZBA 4

4 – lôžková, rodinná izba na poschodí

IZBA 5

4 – lôžková, rodinná izba na poschodí s veľkým balkónom

Nástup na pobyt je po 15:00 Hod v deň príchodu. V prípade potrebného skoršieho ubytovania môžeme pristúpiť na dohodu, avšak, je potrebné to dohodnúť vopred.
Pobyt sa končí vždy do 10:00 Hod v deň odchodu.
Minimálny počet osôb v jednej izbe sú dve, t.j., v prípade ubytovania jednej osoby bude účtovaný poplatok za dve osoby.

Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom viac ako 60 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 10% z celkovej ceny za ubytovanie.
Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom 60 až 30 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 25% z celkovej ceny za ubytovanie.
Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom 30 až 10 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 35% z celkovej ceny za ubytovanie.
Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom menej ako 10 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 50% z celkovej ceny za ubytovanie.

Cenu kalkulujeme na jednu izbu pre dvoch.

Cena za izbu = 28€
Cena za izbu v lete = 30€
Cena za izbu cez Vianoce = 36€

Doplatok na 1. noc = 6€
Doplatok na 2. a 3. noc = 2€

Príklad pobytu na 5 nocí: 34 + 30 + 30 + 28 + 28 = 150€.

V prípade každej ďalšej ďalšej osoby sa cena navýši o 1/2 ceny za izbu.

Pre deti od 2 do 15 rokov je uplatňovaná zľava 10% v porovnaní s dospelou osobou.

Letná sezóna: júl, august, Vianoce: 24.12. - 6.1.

Ponúkame aj riadnu detskú postieľku. Treba si ju objednať vopred. Cena za detskú postieľku je 5€ / Noc.

Ste naši verní zákazníci? Žiadajte si zľavu!

Cenník je platný od 14.3.2023

Len u nás nájdete

 • Atrakcie pre deti

  Atrakcie pre deti

  Čo by to bolo za dovolenkové ubytovanie, ak by tam nesmeli deti? Určite sme mysleli aj na ne 🙂 Chceme, aby u nás mali dostatok možností na hranie. Preto máme plnú hrsť atrakcií pre deti. Už na záhrade detský domček. Výhoda je, že kým deti sa hrajú, vy si môžete vychutnať napríklad kávu. A len… Čítať viac »Atrakcie pre deti

 • Pingpongový stôl do exteriéru

  Pingpongový stôl do exteriéru

  Občas ho vytiahneme, najmä ak sa na záhrade griluje, alebo sa zíde väčšie množstvo ľudí. Turnaj na záhrade medzi priateľmi je úplná paráda 😉

 • Poriadny TV program

  Poriadny TV program

  Unavení po celodennej túre, či cyklistike, môžete u nás zaspávať pri svojom obľúbenom programe. Nie, že by ste doteraz tak robiť nemohli. Každá izba u nás mala televízor… Teraz má však každá izba poriadny televízor, s Full HD rozlíšením a s ponukou takmer 100 programov. Máme programy Slovenské, České, Poľské, Ukrajinské, Ruské, Anglické… Skrátka, sme… Čítať viac »Poriadny TV program