Preskočiť na obsah

Informácie pre ubytovaných

Pravidlá by mali byť jasné aj pri tak jednoduchých záležitostiach, ako je dovolenkové ubytovanie, však?Preto sme zopár jednoduchých, ale zato veľmi dôležitých pravidiel pridali do týchto bodov.

Nástup/ubytovanie

Nástup na pobyt je po 15:00 Hod v deň príchodu. V prípade potrebného skoršieho ubytovania môžeme pristúpiť na dohodu, avšak, je potrebné to dohodnúť vopred.
Pobyt sa končí vždy do 10:00 Hod v deň odchodu.
Minimálny počet osôb v jednej izbe sú dve, t.j., v prípade ubytovania jednej osoby bude účtovaný poplatok za dve osoby.

Storno podmienky

V prípade zrušenia záväznej objednávky zo strany zákazníka má Žltý dom Vrbov nárok na náhradu škody vo forme storno poplatku, ktorého výška sa určuje nasledovne:

Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom viac ako 60 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 10% z celkovej ceny za ubytovanie.
Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom 60 až 30 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 25% z celkovej ceny za ubytovanie.
Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom 30 až 10 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 35% z celkovej ceny za ubytovanie.
Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom menej ako 10 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 50% z celkovej ceny za ubytovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *